Floristika, potililled, lõikelilled

Teenused

Lillekuller

Saadame teie armsale ja kallimale, lähedastele ja sõpradele, kolleegile ja ülemusele, isegi vaenlasele lilled üle Eesti ja välismaale. Haapsalu, Uuemõisa ja Paralepa piires kullerteenus 6 eurot.

kullerteenus

Lillekimbud

Valmistame kaunid lillekimbud sünnipäevaks, pulmadeks või lihtsalt armsaks üllatuseks, just Sinu soovide järgi. Olgu selleks kindel lilleõis, värv või mõni muu soov - võid kindel olla, et meie kogenud lillekunstnike teosed panevad silmad särama! Kimbud valmistame nii ootetööna kui ettetellimisel. Valiku valmis lillekimpe leiad ka meie poest.

Lillekimp

Pulmafloristika

Meie koolitatud ja aastatepikkuse kogemusega floristid suudavad ka kõige nõudlikuma sooviga toime tulla. Pruudile valmistame imelise pruudikimbu, peigmehele kohase rinnakaunistuse. Loome teie autole dekoratsiooni, kaunistame kiriku ja peokoha. Käsitööna valmistame teie pulmakutsed kalligraafilise ilukirjaga.

Toalillede rent

Potilillede rent on ideaalne ja soodne viis ruumide ja õuealade dekoreerimiseks! KUI EI RAATSI KULUTADA, ON MÕISTLIK RENTIDA! Firmapeod, üritused, fotosessioonid, kodused peod, pulmad... Kirjuta või helista meile ja küsi pakkumist!

Peokohtade dekoreerimine

Loome teie peokohale pidulikku hõngu läbi eriliste dekoratsioonide vastavalt sündmusele ja kohale. Olgu mõttes midagi minimalistlikku või glamuurset, meie leidlikud ja loovad floristid saavad kõigega hakkama.

g

Leinafloristika

Valmistame ettetellimisel leinapärjad, -seaded, -korvid; kirstukaane ja peielaua kaunistused.

Potililled ja õuelilled

Meilt leiad valiku põnevaid lilli nii tuppa kui aeda. Vabakutseliste aiandushuvilistena aitame istutada ja hooldada toa- ja õuelilli nii sinu kodus, aias, terrassil, ettevõttes kui ka kalmistul. Tasuta saad kaasa väärt näpunäited!

Telli lillekimp
Kiire lillekuller
Värsked lilled
Kogenud floristid
Tagasi üles
Lillekunst

Lillekunst

Tere tulemast Lilllekunst.ee veebilehele