Küsimused, vastused, uudised

Blogi

Suurus on oluline

Suurus on oluline ja suuremad asjad tavaliselt tekitavad suuremat muljet! Ma ei räägi siin rahakotist, majast ega muust põnevast. Räägin hoopis toalilledest. Kujuta ette, et sul on potis tilluke taim. Kui sõbrad külla tulevad ja näevad seda taimekest, siis nad ei saa aru, kas oled nüüd aednikuks mõelnud end ja proovid sidruniseemnest taime kasvatada või kas tegemist on lihtsalt juhuslikult sinna sattunud rohelise oksaga. See ei tekita just suurt muljet, kas pole?

Crassula ehk Turdleht või Ahvileivapuu

Ah, Crassula ehk Ahvileivapuu, see kurikuulus sõbralik toataim raha ja rikkuse majja toomiseks! Olete kindlasti kuulnud õudusjutte sellest, kuidas see taim on rikkust ja raha majja toonud… Ilma naljata, paljude kultuuride jaoks on see taim populaarne õnne sümbol. Koos kuldse ümbrispoti ja ülestõstetud londiga elevendiga on see Feng Shui järgi väga võimas külluseenergiat ligi meelitav kombinatsioon!

Kas lilled pannakse sooja või külma vette?

Lilled on tavaline kingitus igaks eriliseks sündmuseks. Erksate õitega kimp toob rõõmu igasse ruumi ja hetke. Olenemata sellest, kas oled saanud kimbu kingituseks või valinud kohvilauale uhke hunniku lõikelilli, soovid õiteilu nautida nii kaua kui võimalik. Selleks tuleb lilled õigesti vaasi panna..

h

Aasta õppijasõbralik väikeettevõte 2022!

Erilill OÜ sai tunnustatud "Aasta õppijasõbraliku tööandja" tiitliga. Rõõm ja uhkus on suur! Täname kõiki kaasosalisi 🙂

Telli lillekimp
Kiire lillekuller
Värsked lilled
Kogenud floristid
Tagasi üles
Lillekunst

Lillekunst

Tere tulemast Lilllekunst.ee veebilehele